Atribuită
Cumpărare directă
Reg. pt inscrierea si evidenta elevilor - 2buc. x 13.90lei/buc. Reg. matricol pt. cls. I-IX mcv - 2buc. x 38lei/buc. Reg. matric. licee arte mcv - 2buc. x 38lei/buc. Catal. invatamant primar I-IV mcv - 6buc. x 28lei/buc. Catal. inv gimnazial V-VIII mcv - 8buc. x 28lei/buc. Catalog inv. liceal mcv - 10buc. x 28lei/buc. Catalog pt invatamant prescolar - 2buc. x 2.60lei/buc. Catalog pt clasa pregatitoare - 1buc. x 20lei/buc. Catalog de grupa ed. fizica - 100buc. x 2.60lei/buc. Carnet de elev cls I-IV si pregatitoare - 50buc. x 2.52lei/buc. Carnet elev cls V-VIII - 50buc. x 2.52lei/buc. Carnet de elev ptr liceu - 70buc. x 2.52lei/buc. Reg. unic ev. acte studii mcv - 2buc. x 20.16lei/buc. Reg. unic ev acte studii mcv - 1buc. x 20.16lei/buc.
- Număr anunț
- DA26391161
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
- Furnizor / câștigător
- EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.625,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.625,88 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.