Atribuită
Cumpărare directă
Furnizarea unui numar de 77 de tablete cu servicii de internet cu cartela sim, cu acces nelimitat si viteza maxima pentru primii 15GB.Contract pe 24 luni cu plata unui abonament lunar. Tabletele vor fi folosite de catre elevii Scolii cu clasele I-IV Satu Nou si ai Scolii Gimnaziale Ion Agarici.
- Număr anunț
- DA26349322
- Autoritate contractantă
- Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus) (CUI 16476770)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.644,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.644,95 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.