Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 98,1% sub estimat
Achizitie analizoare de gaze
- Număr anunț
- CN1008204
- Autoritate contractantă
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
- Furnizor / câștigător
- GAS ALARM SERVICES SRL (CUI 14607429)
- Cod CPV
- 38432100-3 · Analizoare de gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.069.814,50 RON
- Valoare atribuită
- 39.500 RON 98,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 02:39
- Anunț de atribuire
- CAN1017727
- Termen limită
- 19.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 010-020085
- Documentație de atribuire
- DF1036899
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036899.pdf
- Formulare.doc.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 39.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dispozitiv portabil pentru depistare pierderi gaz metan metoda … | — | GAS ALARM SERVICES S.R.L. 2 contracte | 39.500 RON |
| GAS ALARM SERVICES S.R.L. · contract 18585 · 20.05.2019 | — | |||
| GAS ALARM SERVICES S.R.L. · contract 18586 · 20.05.2019 | 39.500 RON | |||
| 2 | Dispozitiv portabil pentru depistare pierderi gaz metan metoda … | — | GAS ALARM SERVICES S.R.L. | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GAS ALARM SERVICES SRL CUI RO 14607429
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MDS ELECTRIC SRL CUI RO 15388033
Valoare atribuită
39.500 RON
din 2.069.814,50 RON estimat
98,1%
Adjudecat la 1,9% din estimat · economie 2.030.314,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.