Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 98,1% sub estimat

Achizitie analizoare de gaze

Număr anunț
CAN1017727
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
GAS ALARM SERVICES SRL (CUI 14607429)
Cod CPV
38432100-3 · Analizoare de gaz (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.069.814,50 EUR
Valoare atribuită
39.500 EUR 98,1% sub estimat
Data anunțului
21.05.2020 01:36
Anunț de participare
CN1008204

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 39.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dispozitiv portabil pentru depistare pierderi gaz metan metoda … GAS ALARM SERVICES S.R.L. 2 contracte 39.500 RON
GAS ALARM SERVICES S.R.L. · contract 18585 · 20.05.2019
GAS ALARM SERVICES S.R.L. · contract 18586 · 20.05.2019 39.500 RON
2 Dispozitiv portabil pentru depistare pierderi gaz metan metoda … GAS ALARM SERVICES S.R.L.

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MDS ELECTRIC SRL CUI RO 15388033

Valoare atribuită

39.500 EUR

din 2.069.814,50 EUR estimat 98,1%

Adjudecat la 1,9% din estimat · economie 2.030.314,50 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.