Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI IMUNOHEMATOLOGIE

Număr anunț
DA26577890
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA (CUI 4374504)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24327000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.607,60 RON
Valoare atribuită
17.607,60 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.607,60 RON

din 17.607,60 RON estimat