Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
- Număr anunț
- SCN1176193
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.782.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.782.000 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 16:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1136161
- Termen limită
- 22.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273015
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare si Modele.docx.p7s
- 3. Model Contract.docx.p7s
- CS anonimiz .pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273015.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
18.06.2026 13:18
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HUMANGEST GROUP SRL CUI RO22118520
Valoare atribuită
1.782.000 RON
din 1.782.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro