Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
- Număr anunț
- SCNA1136161
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.782.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.782.000 RON
- Data anunțului
- 19.08.2026 15:12
- Anunț de participare
- SCN1176193
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
18.06.2026 13:18
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HUMANGEST GROUP SRL CUI RO22118520
Valoare atribuită
1.782.000 RON
din 1.782.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro