Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telecomunicatii fixe si internet : Servicii internet Locatie 1 –conectivitate Metropolitan 200 Mbps,banda garantata Locatie 2-,conectivitate Metropolitan 200 Mbps,banda garantata Serviciu de Telefonie Fixa-cantitate 2 O linie de acces cu trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si in reteaua Telekom Romania Mobile, cu 100 minute incluse (dupa consumarea minutelor incluse se vor aplica tarifele tipului de abonament contractat de Client) in retelele nationale fixe, in restul retelelor nationale mobile si catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil, Serviciu de mesagerie (Biz Messenger) si SLA Standard (SLA Standard numai pentru tehnologia TDM). Tehnologie: TDM sau VoIP Serviciu de Telefonie Fixa-cantitate 4 O linie de acces cu trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si, in reteaua Telekom Romania Mobile, in retelele nationale fixe, retelele nationale mobile si catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil, Serviciu de mesagerie (Biz Messenger) si SLA Standard (SLA Standard numai pentru tehnologia TDM). Valoare pachet telecomunicatii fixe 181 euro lunar fara tva. 1 EURO = 4.8720 Lei
- Număr anunț
- DA26551365
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.163,92 RON
- Valoare atribuită
- 21.163,92 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.