Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT DE NIVEL INALT/ STERILIZANT CHIMIC LA RECE PENTRU DISPOZITIVE SI ECHIPAMENTE MEDICALE TERMOSENSIBILE SI PENTRU INSTRUMENTAR CHIRURGICAL; Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece pentru instrumentar VIRUSOLVE+ EDS - DEZINFECTANT DE NIVEL INALT/STERILIZANT CHIMIC LA RECE PENTRU DISPOZITIVE SI ECHIPAMENTE MEDICALE TERMOSENSIBILE SI PENTRU INSTRUMENTAR CHIRURGICAL; AMBALARE: BIDON X 5 LITRI - Bandelete de testare a solutiei Virusolve + EDS. Cutie 100 teste Conditii obligatorii: SE LIVREAZA CU DECLARATIE DE CONFORMITATE CU PRECIZAREA LOTULUI SI A TERMENULUI DE VALABILITATE. TERMEN DE VALABILITATE SOLICITAT: MINIM12 LUNI. SE SOLICITA TRIMITEREA DOCUMENTATIE DE AVIZARE/AUTORIZARE (AVIZ BICOCID VALABILE, FISELE DE SECURITATE ALE PRODUSELOR, INSTRUCTIUNILE DE UTILIZARE SI ETICHETELE).

Număr anunț
DA26547272
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.560 RON
Valoare atribuită
2.560 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.560 RON

din 2.560 RON estimat