Atribuită Cumpărare directă

solutie apoasa injectabila 1% clorhidrat de efedrina Conditii obligatorii: Produsele vor avea APP si cod CIM inregistrat in programul “SIUI-FARMI”. Toate elementele de identificare ale unui cod CIM sa fie identice intre datele mentionate pe factura si datele mentionate pe ambalajul produsului. Termenul minim de valabilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA26656493
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33675000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,56 RON
Valoare atribuită
131,56 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,56 RON

din 131,56 RON estimat