Atribuită
Cumpărare directă
Kit intretinere pentru autosampler WPS-3000RS, SL (620 bar) Kit-ul include urmatoarele componente: - 1 scaun ac si surubul care il fixeaza; - 1 traseu capilar Viper pentru scaun ac; - 1 ac compatibilViper; - 1 seringa de 100 μL; - 5 garnituri seringa; - 1 etansare rotor valva injectie 2-pozitii, 6-porturi; - 1 cartus de inlocuire pompa evacuare condens (WPS-3000TSL Analytical, WPS-3000TRS); Oferta O20-1064 17.09.2020 Solicitam livrarea si montarea in regim de urgenta
- Număr anunț
- DA26719259
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38432200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.819 RON
- Valoare atribuită
- 3.819 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.