Atribuită
Cumpărare directă
Tip suprafata activa Non-Display Interfata cu calculatorul USB Presiune creion 8192 Sistem operare Windows® 10/8/7(32/64bit) and MAC OS X ®10.10; Android devices 6.0 Suprafata activa 9x6 inch 254mm x 152mm Dimensiuni (W x D x H mm) 354 x 220 x 9.9 Greutate 670 g Culoare Negru
- Număr anunț
- DA26725587
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30237450-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.665 RON
- Valoare atribuită
- 1.665 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.