Atribuită Cumpărare directă

HARTIE FILTR U CALITATIVA CU FILTRARE RAPIDA[100BUC] CUTII PETRI PL 60/16 MM CUTII PETRI90/86/16MM

Număr anunț
DA26712943
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI 16482615)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.276 RON
Valoare atribuită
2.276 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.276 RON

din 2.276 RON estimat