Atribuită Cumpărare directă

Antifreezing Agent with Glycol WPS-3000,ACC-30000 Oferta O20-1064 17.09.2020 Solicitam livrarea si montarea in regim de urgenta

Număr anunț
DA26719317
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324 RON
Valoare atribuită
324 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324 RON

din 324 RON estimat