Atribuită Cumpărare directă

Revizie Dacia Duster Piese:FILTRU ULEI, GARNIT BUSON BAIE, ULEI ELF EVOL R-TECH 5W30+ MANOPERA. Termen de plata - maxim 30 de zile

Număr anunț
DA27027694
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,20 RON
Valoare atribuită
489,20 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,20 RON

din 489,20 RON estimat