Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Diverse produse alimentare

Număr anunț
SCN1176247
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545.685,04 RON
Valoare atribuită
518.637,65 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
11.06.2026 17:48
Anunț de atribuire
SCNA1135950
Termen limită
29.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1273042

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (3)

  • 24.06.2026 17:29
    Notificare
    prin prezenta, anuntam ofertantii ca factorii de evaluare sunt cei de la sectiunea II.2.5 Criterii de atribuire: Pretul oferteiComponenta financiara 70 % lantul de aprovizionare 30%
  • 18.06.2026 12:28
    Clarificare din oficiu automata
    Clarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuire
    Clarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273042.pdf
  • 11.06.2026 17:56
    Clarificare din oficiu automata
    Clarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuire
    Clarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273042.pdf

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TREI BRUTARI S.A. CUI RO 23784748
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

518.637,65 RON

din 545.685,04 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 27.047,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.