Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 5,0% sub estimat

Diverse produse alimentare

Număr anunț
SCNA1135950
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545.685,04 RON
Valoare atribuită
518.637,65 RON 5,0% sub estimat
Data anunțului
13.08.2026 19:19
Anunț de participare
SCN1176247

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Clarificări & decizii (3)

  • 24.06.2026 17:29
    Notificare
    prin prezenta, anuntam ofertantii ca factorii de evaluare sunt cei de la sectiunea II.2.5 Criterii de atribuire: Pretul oferteiComponenta financiara 70 % lantul de aprovizionare 30%
  • 18.06.2026 12:28
    Clarificare din oficiu automata
    Clarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuire
    Clarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273042.pdf
  • 11.06.2026 17:56
    Clarificare din oficiu automata
    Clarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuire
    Clarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273042.pdf

Loturi (4)

Estimat: 545.685,04 RON Adjudecat: 518.637,65 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 - Carne de pasare congelata, porc congelata, porc congelata, vi… 415.702,89 RON SELGROS CASH&CARRY SRL 414.748,88 RON ↓0,2%
2 - Produse lactate 97.932,62 RON BRADET 90.556,29 RON ↓7,5%
3 - Diverse produse de panificatie 13.337,60 RON TREI BRUTARI 13.332,48 RON
4 - Apa plata 18.711,93 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TREI BRUTARI S.A. CUI RO 23784748
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

518.637,65 RON

din 545.685,04 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 27.047,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.