Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,6% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE HRANA DETINUTI : LOT 1 CARTOFI TOAMNA SI LOT 2 CEAPA USCATA
- Număr anunț
- CN1008833
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.750 RON
- Valoare atribuită
- 46.116 RON 55,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2019 10:58
- Anunț de atribuire
- CAN1016185
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038966
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini LD - cartofi si ceapa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038966.pdf
- formulare si modele.pdf.p7s
- model acord cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 46.116 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | cartofi toamna | — | STEDYAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 46.116 RON |
| STEDYAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract H-5886/21.05.2019 · 21.05.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract H-59245 · 22.05.2019 | 46.116 RON | |||
| 2 | CEAPA USCATA | — | — | |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
46.116 RON
din 103.750 RON estimat
55,6%
Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 57.634 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.