Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 55,6% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE HRANA DETINUTI : LOT 1 CARTOFI TOAMNA SI LOT 2 CEAPA USCATA

Număr anunț
CAN1016185
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103.750 RON
Valoare atribuită
46.116 RON 55,6% sub estimat
Data anunțului
11.06.2019 15:08
Anunț de participare
CN1008833

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 46.116 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 cartofi toamna STEDYAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte 46.116 RON
STEDYAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract H-5886/21.05.2019 · 21.05.2019
LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract H-59245 · 22.05.2019 46.116 RON
2 CEAPA USCATA

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

46.116 RON

din 103.750 RON estimat 55,6%

Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 57.634 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.