Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat

COMBUSTIBILI AUTO - MOTORINA CU CARDURI DE ALIMENTARE

Număr anunț
SCN1037975
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
808.500 RON
Valoare atribuită
546.000 RON 32,5% sub estimat
Data publicării
19.02.2019 10:22
Anunț de atribuire
SCNA1015806
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040280

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

546.000 RON

din 808.500 RON estimat 32,5%

Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 262.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.