Atribuită
Cumpărare directă
Trimetazidina 35mg cpr.film.elib.modif. x 60-Labormed TRIMETAZIDINUM
- Număr anunț
- DA32424784
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185,60 RON
- Valoare atribuită
- 185,60 RON
- Data publicării
- 25.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.