Atribuită Cumpărare directă

Achizitie USOL 630A

Număr anunț
DA32443912
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI (CUI 39493486)
Furnizor / câștigător
INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 15140975)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.503,61 RON
Valoare atribuită
2.503,61 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.503,61 RON

din 2.503,61 RON estimat