Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,9% sub estimat
Materiale sanitare_3:Filme radiologice
- Număr anunț
- SCN1038248
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED SRL (CUI 6502839)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583.410 RON
- Valoare atribuită
- 128.778,20 RON 77,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2019 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1014011
- Termen limită
- 07.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040743
Documente
Documentația de atribuire
- 03_1_5407_20 febr_Caiet de sarcini_ms_3 Filme radiologice.doc.p7s
- 03_2_5407_20 febr_Formulare_ms_3 Filme radiologice.doc.p7s
- 03_3_5407_20 febr_Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1040743.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 583.410 RON Adjudecat: 128.778,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FILME RADIOLOGICE DIFERITE MARIMI | 226.290 RON | INFOMED S.R.L. 3 contracte | 120.642,60 RON ↓46,7% |
| INFOMED S.R.L. · contract 8541 · 19.03.2019 | — | |||
| INFOMED S.R.L. · contract 8548 · 19.03.2019 | 108.576 RON | |||
| INFOMED S.R.L. · contract 35731 · 20.11.2019 | 12.066,60 RON | |||
| 2 | FILME TERMICE COMPATIBILE CU PROCESORUL HORIZON G1-T | 357.120 RON | PHARMICS S.R.L. 3 contracte | 8.135,60 RON ↓97,7% |
| PHARMICS S.R.L. · contract 8542 · 19.03.2019 | — | |||
| PHARMICS S.R.L. · contract 34058 · 06.11.2019 | 1.900 RON | |||
| PHARMICS S.R.L. · contract 38574 · 11.12.2019 | 6.235,60 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFOMED SRL CUI RO 6502839
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PHARMICS SRL CUI RO 23200539
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Valoare atribuită
128.778,20 RON
din 583.410 RON estimat
77,9%
Adjudecat la 22,1% din estimat · economie 454.631,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.