Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 77,9% sub estimat

Materiale sanitare_3:Filme radiologice

Număr anunț
SCNA1014011
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
INFOMED SRL (CUI 6502839)
Cod CPV
32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583.410 RON
Valoare atribuită
128.778,20 RON 77,9% sub estimat
Data anunțului
10.01.2020 12:04
Anunț de participare
SCN1038248

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 583.410 RON Adjudecat: 128.778,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FILME RADIOLOGICE DIFERITE MARIMI 226.290 RON INFOMED S.R.L. 3 contracte 120.642,60 RON ↓46,7%
INFOMED S.R.L. · contract 8541 · 19.03.2019
INFOMED S.R.L. · contract 8548 · 19.03.2019 108.576 RON
INFOMED S.R.L. · contract 35731 · 20.11.2019 12.066,60 RON
2 FILME TERMICE COMPATIBILE CU PROCESORUL HORIZON G1-T 357.120 RON PHARMICS S.R.L. 3 contracte 8.135,60 RON ↓97,7%
PHARMICS S.R.L. · contract 8542 · 19.03.2019
PHARMICS S.R.L. · contract 34058 · 06.11.2019 1.900 RON
PHARMICS S.R.L. · contract 38574 · 11.12.2019 6.235,60 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
INFOMED SRL CUI RO 6502839
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
PHARMICS SRL CUI RO 23200539
Oferta 3 Individuala
Ofertant
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065

Valoare atribuită

128.778,20 RON

din 583.410 RON estimat 77,9%

Adjudecat la 22,1% din estimat · economie 454.631,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.