Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,9% sub estimat
Furnizare containere modulare echipate (inclusiv instalare)
- Număr anunț
- SCN1176413
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
- Cod CPV
- 44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421.464 RON
- Valoare atribuită
- 379.935 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2026 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1135861
- Termen limită
- 13.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273406
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract furnizare.pdf.p7s
- declaratie privind persoanele cu functii de decizie CONTAINERE.doc.p7s
- Formular_oferta_financiara.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273406.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
02.07.2026 14:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareGarantia produselor va fi 24 luni, iar termenul de remediere va fi ne max.48 oreRaspuns clarificari 2
-
02.07.2026 14:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari
-
29.06.2026 14:44Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176413.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PALMEX CM SRL CUI 28419867
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SBN SOLUTIONS S.R.L. CUI 40594239
Terți + subcontractanți 1
PARAGON AUTOMATIZARI S.R.L. CUI 39316298
Valoare atribuită
379.935 RON
din 421.464 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 41.529 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.