Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 9,9% sub estimat

Furnizare containere modulare echipate (inclusiv instalare)

Număr anunț
SCNA1135861
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421.464 RON
Valoare atribuită
379.935 RON 9,9% sub estimat
Data anunțului
12.08.2026 08:33
Anunț de participare
SCN1176413

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Clarificări & decizii (3)

Termen prelungit
  • 02.07.2026 14:06
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Garantia produselor va fi 24 luni, iar termenul de remediere va fi ne max.48 ore
    Raspuns clarificari 2
  • 02.07.2026 14:00
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Raspuns clarificari
  • 29.06.2026 14:44
    Clarificare din oficiu automata prelungire termen
    Clarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelor
    Clarificare_Oficiu_Automata_SCN1176413.pdf

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PALMEX CM SRL CUI 28419867
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

379.935 RON

din 421.464 RON estimat 9,9%

Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 41.529 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.