Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 98,8% sub estimat

ACORD CADRU PRIVIND ACHIZITIA DE PRODUSE: TESTE PENTRU DETERMINARI RAPIDE COMPATIBILE CU ANALIZORUL NANO CHECKER 710N si TESTE RAPIDE PENTRU DETERMINAREA INFECTIILOR VIRALE CU VIRUSUL GRIPAL TIP A SI B;

Număr anunț
CN1009468
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.550 RON
Valoare atribuită
2.000 RON 98,8% sub estimat
Data publicării
28.02.2019 08:04
Anunț de atribuire
CAN1016664
Termen limită
01.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041264

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2 Individuala
Ofertant
REBEMEDICAL SRL CUI RO 29036690

Valoare atribuită

2.000 RON

din 173.550 RON estimat 98,8%

Adjudecat la 1,2% din estimat · economie 171.550 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.