Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 98,8% sub estimat
ACORD CADRU PRIVIND ACHIZITIA DE PRODUSE: TESTE PENTRU DETERMINARI RAPIDE COMPATIBILE CU ANALIZORUL NANO CHECKER 710N si TESTE RAPIDE PENTRU DETERMINAREA INFECTIILOR VIRALE CU VIRUSUL GRIPAL TIP A SI B;
- Număr anunț
- CAN1016664
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.550 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON 98,8% sub estimat
- Data anunțului
- 09.11.2020 14:33
- Anunț de participare
- CN1009468
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TESTE RAPIDE PENTRU DETERMINAREA INFECTIILOR VIRALE CU VIRUSUL … | — | REBEMEDICAL SRL | — |
| 2 | Pachet TESTE PENTRU DETERMINARI RAPIDE COMPATIBILE CU ANALIZORU… | — | PRION POCT 2 contracte | 2.000 RON |
| PRION POCT · contract A 2404 · 29.05.2019 | — | |||
| PRION POCT · contract 6009 · 09.11.2020 | 2.000 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2
Individuala
Ofertant
REBEMEDICAL SRL CUI RO 29036690
Valoare atribuită
2.000 RON
din 173.550 RON estimat
98,8%
Adjudecat la 1,2% din estimat · economie 171.550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.