Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse de origine animală, carne şi produse din carne, produse din carne, conserve din carne, carne si organe din porc, carne de vita, carne pasare în stare congelată, carne miel refrigerata
- Număr anunț
- CN1010729
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CARPATIS SRL (CUI 712360)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.507.388,18 RON
- Valoare atribuită
- 3.713.289,52 RON 17,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1018835
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 077-182804
- Documentație de atribuire
- DF1045845
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini PRODUSE CARNE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045845.pdf
- FORMULARE CARNE.docx.p7s
- MODEL ACORD CADRU, CONTRACT SUBSECVENT PRODUSE CARNE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (12)
Adjudecat: 3.713.289,52 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Conserve din carne centre copii | — | Anulat | — |
| 2 | Conserve din carne centre adulti | — | Anulat | — |
| 3 | Produse din carne centre copii | — | CARPATIS | 72.992,70 RON |
| 4 | Produse din carne centre adulti | — | CARPATIS 2 contracte | 1.095.428,30 RON |
| CARPATIS · contract 1/20424 · 12.07.2019 | 1.095.428,30 RON | |||
| CARPATIS · contract 19567 · 04.07.2019 | — | |||
| 5 | Carne si organe porc centre copii | — | — | |
| 6 | Carne si organe porc centre adulti | — | — | |
| 7 | Carne de vita centre copii | — | CARPATIS | 776.244,28 RON |
| 8 | Carne de vita centre adulti | — | — | |
| 9 | Carne de pasare congelata centre copii | — | ELLMAR COM 3 contracte | 1.073.510,50 RON |
| ELLMAR COM · contract 11907/05.05.2020 · 05.05.2020 | 401.312,10 RON | |||
| ELLMAR COM · contract 1049 · 14.01.2020 | 223.020,50 RON | |||
| ELLMAR COM · contract 1/20452 · 12.07.2019 | 449.177,90 RON | |||
| 10 | Carne de pasare congelata centre adulti | — | ELLMAR COM | — |
| 11 | Carne de miel centre copii | — | CARPATIS | 695.113,74 RON |
| 12 | Carne de miel centre adulti | — | — | |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELLMAR COM SRL CUI RO 4499001
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELLMAR COM SRL CUI RO 4499001
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARPATIS SRL CUI RO 712360
Valoare atribuită
3.713.289,52 RON
din 4.507.388,18 RON estimat
17,6%
Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 794.098,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.