Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 17,6% sub estimat

Acord-cadru de furnizare produse de origine animală, carne şi produse din carne, produse din carne, conserve din carne, carne si organe din porc, carne de vita, carne pasare în stare congelată, carne miel refrigerata

Număr anunț
CAN1018835
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
CARPATIS SRL (CUI 712360)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.507.388,18 RON
Valoare atribuită
3.713.289,52 RON 17,6% sub estimat
Data anunțului
02.06.2020 01:36
Anunț de participare
CN1010729

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (12)

Adjudecat: 3.713.289,52 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Conserve din carne centre copii Anulat
2 Conserve din carne centre adulti Anulat
3 Produse din carne centre copii CARPATIS 72.992,70 RON
4 Produse din carne centre adulti CARPATIS 2 contracte 1.095.428,30 RON
CARPATIS · contract 1/20424 · 12.07.2019 1.095.428,30 RON
CARPATIS · contract 19567 · 04.07.2019
5 Carne si organe porc centre copii
6 Carne si organe porc centre adulti
7 Carne de vita centre copii CARPATIS 776.244,28 RON
8 Carne de vita centre adulti
9 Carne de pasare congelata centre copii ELLMAR COM 3 contracte 1.073.510,50 RON
ELLMAR COM · contract 11907/05.05.2020 · 05.05.2020 401.312,10 RON
ELLMAR COM · contract 1049 · 14.01.2020 223.020,50 RON
ELLMAR COM · contract 1/20452 · 12.07.2019 449.177,90 RON
10 Carne de pasare congelata centre adulti ELLMAR COM
11 Carne de miel centre copii CARPATIS 695.113,74 RON
12 Carne de miel centre adulti

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELLMAR COM SRL CUI RO 4499001
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELLMAR COM SRL CUI RO 4499001
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARPATIS SRL CUI RO 712360
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.713.289,52 RON

din 4.507.388,18 RON estimat 17,6%

Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 794.098,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.