Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Achiziţionare ALIMENTE pentru hrănirea persoanelor private de libertate din Penitenciarul Bistriţa: Cartofi vară, Ceapă uscată, Morcovi, Varză albă
- Număr anunț
- CN1010070
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.785 RON
- Valoare atribuită
- 50.914,20 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 13:35
- Anunț de atribuire
- CAN1016276
- Termen limită
- 25.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043151
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Cartofi de vara.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Ceapa uscata.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Morcovi.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Varza alba.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043151.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 62.785 RON Adjudecat: 50.914,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARTOFI DE VARĂ | 34.720 RON | DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte | 7.770 RON ↓77,6% |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 51926 · 27.09.2019 | 5.550 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 57068 · 05.11.2019 | 2.220 RON | |||
| 2 | CEAPĂ USCATĂ | 4.394 RON | PARHAN COM S.R.L. | 3.846 RON ↓12,5% |
| 3 | MORCOVI | 6.031 RON | PARHAN COM S.R.L. 6 contracte | 7.978,20 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 37938 · 27.05.2019 | 4.370 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 46514 · 06.08.2019 | 1.023,10 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 51927 · 27.09.2019 | 568 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 53203 · 07.10.2019 | 1.591,10 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 57070 · 05.11.2019 | 426 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 37732 · 24.05.2019 | — | |||
| 4 | VARZĂ ALBĂ | 17.640 RON | DOIMAN COM S.R.L. 4 contracte | 31.320 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 42294 · 28.06.2019 | 8.070 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 45900 · 31.07.2019 | 17.100 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 37733 · 24.05.2019 | — | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 37937 · 27.05.2019 | 6.150 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 3
Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
50.914,20 RON
din 62.785 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 11.870,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.