Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 18,9% sub estimat

Achiziţionare ALIMENTE pentru hrănirea persoanelor private de libertate din Penitenciarul Bistriţa: Cartofi vară, Ceapă uscată, Morcovi, Varză albă

Număr anunț
CAN1016276
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.785 RON
Valoare atribuită
50.914,20 RON 18,9% sub estimat
Data anunțului
06.11.2019 14:33
Anunț de participare
CN1010070

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 62.785 RON Adjudecat: 50.914,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CARTOFI DE VARĂ 34.720 RON DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte 7.770 RON ↓77,6%
DOIMAN COM S.R.L. · contract 51926 · 27.09.2019 5.550 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 57068 · 05.11.2019 2.220 RON
2 CEAPĂ USCATĂ 4.394 RON PARHAN COM S.R.L. 3.846 RON ↓12,5%
3 MORCOVI 6.031 RON PARHAN COM S.R.L. 6 contracte 7.978,20 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 37938 · 27.05.2019 4.370 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 46514 · 06.08.2019 1.023,10 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 51927 · 27.09.2019 568 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 53203 · 07.10.2019 1.591,10 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 57070 · 05.11.2019 426 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 37732 · 24.05.2019
4 VARZĂ ALBĂ 17.640 RON DOIMAN COM S.R.L. 4 contracte 31.320 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 42294 · 28.06.2019 8.070 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 45900 · 31.07.2019 17.100 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 37733 · 24.05.2019
DOIMAN COM S.R.L. · contract 37937 · 27.05.2019 6.150 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 3 Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

50.914,20 RON

din 62.785 RON estimat 18,9%

Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 11.870,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.