Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile de laborator

Număr anunț
DA40128331
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.759,47 RON
Valoare atribuită
3.759,46 RON
Data publicării
02.04.2026 09:19
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.759,46 RON

din 3.759,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.