Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA40232208
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
HAGLEITNER HYGIENE ROMÂNIA SRL (CUI RO25136300)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.162,33 RON
Valoare atribuită
4.162,33 RON
Data publicării
23.04.2026 10:10
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.162,33 RON

din 4.162,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.