Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAHARE UNICA FOLOSITA+PACHET PRODUSE ALIMENTARE(mere)

Număr anunț
DA40257512
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,33 RON
Valoare atribuită
141,33 RON
Data publicării
27.04.2026 14:33
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,33 RON

din 141,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.