Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBUMINA UMANA BAXALTA 200 G/L FL*50 ML + MEROPENEM ATB PULB.SOL.INJ 1000MG*10FL

Număr anunț
DA40278308
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33141540-7 · Albumina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912,95 RON
Valoare atribuită
1.912,95 RON
Data publicării
29.04.2026 12:40
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.912,95 RON

din 1.912,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.