Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pulpa de manzat fara os fragezita congelata cca 2 kg (Ferma proprie)
- Număr anunț
- DA40277167
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601,29 RON
- Valoare atribuită
- 601,29 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 12:02
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
601,29 RON
din 601,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro