Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perfuzor Ac Plastic Trusa Set Perfuzie, Luer Lock, 150 cm, Perfuzii Perfuzoare Serix

Număr anunț
DA40309579
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
Cod CPV
33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.590 RON
Valoare atribuită
2.590 RON
Data publicării
05.05.2026 09:38
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.590 RON

din 2.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.