Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,9% sub estimat
Pachet Reactivi
- Număr anunț
- DA40355798
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 38434520-7 · Analizoare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.188 RON
- Valoare atribuită
- 963,99 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2026 11:02
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
963,99 RON
din 1.188 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 224,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.