Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,4% sub estimat
TULPINA REFERINTA BK (MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS -ATCC 25177)
- Număr anunț
- DA40705173
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.562 RON
- Valoare atribuită
- 1.834 RON 28,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2026 12:10
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.834 RON
din 2.562 RON estimat
28,4%
Adjudecat la 71,6% din estimat · economie 728 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.