Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,8% sub estimat

Acord cadru de furnizare produse militare „Lot 1 – Pistol automat cal 9x19 mm si Lot 2 – Pistol mitralieră”

Număr anunț
RFQA1000029
Autoritate contractantă
Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
Furnizor / câștigător
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL (CUI 15148839)
Cod CPV
35320000-3 · Arme de foc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980.000 RON
Valoare atribuită
1.964.235 RON 0,8% sub estimat
Data anunțului
25.02.2019 12:04
Anunț de participare
RFQ1000088

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 1.980.000 RON Adjudecat: 1.964.235 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pistol automat cal 9x19 mm 765.000 RON TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. 3 contracte 1.964.235 RON
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. · contract 808.574 · 27.09.2018 841.815 RON
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. · contract 808.615 · 01.10.2018 841.815 RON
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. · contract 808625 · 02.10.2018 280.605 RON
2 Pistol mitralieră 1.215.000 RON TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L.

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

1.964.235 RON

din 1.980.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 15.765 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.