Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Acord cadru de furnizare produse militare „Lot 1 – Pistol automat cal 9x19 mm si Lot 2 – Pistol mitralieră”
- Număr anunț
- RFQ1000088
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL (CUI 15148839)
- Cod CPV
- 35320000-3 · Arme de foc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.964.235 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2018 09:28
- Anunț de atribuire
- RFQA1000029
- Termen limită
- 07.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019528
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Clauze contractuale acord-cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019528.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- PROGRAM DE RECEPTIE PISTOL MITRALIERA.pdf.p7s
- PROGRAMUL DE RECEPTIE PISTOL AUTOMAT.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA PISTOL AUTOMAT.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA PISTOL MITRALIERA.pdf.p7s
Loturi (2)
Estimat: 1.980.000 RON Adjudecat: 1.964.235 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pistol automat cal 9x19 mm | 765.000 RON | TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. 3 contracte | 1.964.235 RON |
| TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. · contract 808.574 · 27.09.2018 | 841.815 RON | |||
| TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. · contract 808.615 · 01.10.2018 | 841.815 RON | |||
| TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. · contract 808625 · 02.10.2018 | 280.605 RON | |||
| 2 | Pistol mitralieră | 1.215.000 RON | TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL S.R.L. | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSCARPAT SPORTOURS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15148839
Valoare atribuită
1.964.235 RON
din 1.980.000 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 15.765 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.