Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 5,0% sub estimat
DNL11_2019: Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgul internațional “Cannes Lions Franța 2019”, 17-21.06.2019
- Număr anunț
- CAN1018773
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506.753,57 RON
- Valoare atribuită
- 481.217,86 RON 5,0% sub estimat
- Data anunțului
- 12.07.2019 13:26
- Anunț de participare
- CN1011399
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPLORATIST ADVENTURES SRL CUI RO28141069
Valoare atribuită
481.217,86 RON
din 506.753,57 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 25.535,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.