Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

DNL11_2019: Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgul internațional “Cannes Lions Franța 2019”, 17-21.06.2019

Număr anunț
CN1011399
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Furnizor / câștigător
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506.753,57 RON
Valoare atribuită
481.217,86 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
17.05.2019 14:19
Anunț de atribuire
CAN1018773
Termen limită
03.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048829

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

481.217,86 RON

din 506.753,57 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 25.535,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.