Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,2% sub estimat

DNL10_2019: Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Misiune economică în SUA San Jose, California 02-09.06.2019

Număr anunț
CAN1018766
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Furnizor / câștigător
GODMOTHER SRL (CUI 9997589)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.997,20 RON
Valoare atribuită
167.600,35 RON 0,2% sub estimat
Data anunțului
12.07.2019 12:29
Anunț de participare
CN1011243

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GODMOTHER SRL CUI RO 9997589

Valoare atribuită

167.600,35 RON

din 167.997,20 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 396,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.