Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
DNL10_2019: Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Misiune economică în SUA San Jose, California 02-09.06.2019
- Număr anunț
- CN1011243
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- GODMOTHER SRL (CUI 9997589)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167.997,20 RON
- Valoare atribuită
- 167.600,35 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 15:14
- Anunț de atribuire
- CAN1018766
- Termen limită
- 29.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047972
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GODMOTHER SRL CUI RO 9997589
Valoare atribuită
167.600,35 RON
din 167.997,20 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 396,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.