Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,4% sub estimat

A15_2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgului Internațional „WHO’S NEXT” – Paris, 06-09.09.2019

Număr anunț
CAN1020931
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Furnizor / câștigător
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501.666,05 RON
Valoare atribuită
499.671,40 RON 0,4% sub estimat
Data anunțului
30.08.2019 09:29
Anunț de participare
CN1012770

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

499.671,40 RON

din 501.666,05 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.994,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.