Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
A15_2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgului Internațional „WHO’S NEXT” – Paris, 06-09.09.2019
- Număr anunț
- CN1012770
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501.666,05 RON
- Valoare atribuită
- 499.671,40 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2019 16:55
- Anunț de atribuire
- CAN1020931
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054049
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini TI WSNT Pa 2019.pdf.p7s
- Contract TI WSNT Pa 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054049.pdf
- Formulare TI WSNT Pa 2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
499.671,40 RON
din 501.666,05 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.994,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.