Atribuită Anunț atribuire

Achizitie de echipamente FEDR (tehnica de calcul), aparatura, birotica in cadrul proiectului INVESTITIA IN OAMENI = VIITORUL COMUNEI BISTRITA BIRGAULUI” – POCU/140/4.2/114598 din 05.03.2018 , proiect finantat din FSE si de la Bugetul de stat.

Număr anunț
SCNA1026495
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.724,03 RON
Valoare atribuită
16.722,64 RON
Data anunțului
04.11.2019 09:02
Anunț de participare
SCN1041663

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

16.722,64 RON

din 16.724,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.