Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de echipamente FEDR (tehnica de calcul), aparatura, birotica in cadrul proiectului INVESTITIA IN OAMENI = VIITORUL COMUNEI BISTRITA BIRGAULUI” – POCU/140/4.2/114598 din 05.03.2018 , proiect finantat din FSE si de la Bugetul de stat.
- Număr anunț
- SCN1041663
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.724,03 RON
- Valoare atribuită
- 16.722,64 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 21:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1026495
- Termen limită
- 03.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045864
Documente
Documentația de atribuire
- 2FINAL CS-semnat.doc.p7s
- 3 final formulare-semnat.docx.p7s
- Clauze Contractuale (1)-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1045864.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
16.722,64 RON
din 16.724,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro